hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

2/169wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 169 
2016-07-27
Taco zaskoczył swoich fanów!

Po wypuszczeniu singla promującego nadchodzącą płytę „Marmur”, Taco Hemingway zaskoczył wszystkich swoich słuchaczy. Wczoraj wypuścił niezapowiedzianą EP-kę „WOSK”, która jest dostępna do pobrania na jego stronie internetowej oraz odsłuch na youtube!

 
2016-07-15
Looptroop Rockers na Hip Hop Kempie!

 Na kempowej scenie Szwedzi pojawią się w pełnym, czteroosobowym składzie. W czasie ich występu będziecie mogli posłuchać zarówno nowych jak i klasycznych produkcji z ich dorobku. Mimo, iż Looptroop Rockers nie gościli w Hradec już pięć lat, publika bez żadnych oporów podda się ich muzyce. Będzie szał!

 
2016-07-13
Hip Hop Zajafka

Event w Węgorzewie, który odbędzie się 16 lipca jest opowieścią przybliżającą historię pierwszych imprez. Będziemy mogli poczuć się jak ich uczestnicy w latach 70-tych i być świadkami zajść, które zbudowały naszą Kulturę. Zagrają DeeJays; wciągną do tańca B-Boy i B-Girl czyli breakdancer'zy; malować będą Graffiti writer'zy, którzy z chętnymi podzielą się powierzchnią; Beatboxer objawi kolejny element; Raperzy zagrają koncerty; ...Hip-Hop pełną gębą! ... i ciałem!

2016-07-08
Hip Hop Kemp 2016 coraz bliżej, kolejni nowi wykonawcy w programie!

 Wakacje już w pełni, a przygotowania do jubileuszowej edycji Hip Hop Kemp trwają w najlepsze. Na 40 dni przed festiwalem do programu wskakuje ośmiu kolejnych wykonawców, którzy swoimi koncertami rozgrzeją w Hradec Králové najlepszą publiczność Europy.

 
2016-07-01
Hip Hop Kemp 2016 – bilety, Kempobusy i 19 nowych szyldów w line-upie!

Pierwszy kempowy piątek lipca zaowocował aż dziewiętnastoma nowymi artystami w muzycznym składzie festiwalu! Reprezentacja polskiej sceny powiększyła się o dwie grupy – CoCieTrapy, czyli producencko-dj’ski kolektyw PartyTeam w składzie DJ War & Ceha, a także Mordor Muzik, czyli MiłyATZ, Ginger i Majkizioom. Zza Oceanu do Hradca zawita dwóch założycieli międzynarodowej ekipy OG Tribe, Rakeem Miles i Mike Melinoe, a z Czarnego Lądu przybędzie kolejna przedstawicielka płci pięknej – Yugen Blakrok!

 
2016-06-27
OUT4FAME FESTIVAL 2016

Sezon festiwalowo-wakacyjny już widać na horyzoncie. Czas letni sprzyja wyjazdom oraz uczestnictwem w wielkich wydarzeniach muzycznych. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie w imieniu organizatorów na wyjątkowe wydarzenie, jeden z największych festiwali hip-hopowych w Europie.

 
2016-06-26
2016-06-13
BBoy Fayez sędzią na Urban Dance Meeting 8!

Na ósmą edycję Urban Dance Meeting w Toruniu przyleci BBoy Fazyez z hiszpańskiej ekipy Mind Boggle! Artysta mieszka na co dzień w Salamance gdzie animuje lokalne środowisko breakingowe.

2016-06-12
Nowy singiel promujący projekt "Hip-Hop 2.0"

"Asceta" to jeden z głównych singli  promujących projekt "Hip-Hop 2.0"  spod szyldu Quebonafide i QueQuality, który ukaże się w sklepach w dniu 17 czerwca 2016 roku.

 
2016-05-31
2016-05-29
Nowy klip Bisza

Bisz prezentuje pierwszy klip promujący zapowiadaną na jesień płytę. Utwór wyprodukowany przez tajemniczego producenta jest jednym wielkim znakiem zapytania. Klipem zajął się duet reżyserski Krzysztof Kiziewicz i Monsieur Zupika.

2016-05-27
Już jutro Slavic Dancehall Queen. Wybieramy Miss Publiczności!

Jutro w warszawskim klubie La Playa będzie gorąco. Po raz kolejny odbędą się Slavic Dancehall Queen! Wszystko przy oprawie dancehall'owych kotów - Sensithief Sound. W jury zasiądą: Kimiko Miller – Jamajka, Irie Queen – Hiszpania, Ula Afro Fryc - Polska!

2/169wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 169 
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja