hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:

Team artystów mobilizacji

Projekt Mobilizacja Team, ma na celu promocję reprezentantów poszczególnych elementów kultury hip hop. Skupia w sobie artystów niezależnych, a zarazem nad wyraz kreatywnych. W ekipie Mobilizacji znaleźli się gracze zarówno debiutujący niejako w środowisku, jak i od lat tworzący tę kulturę. Na początek zaangażowaliśmy w ten pomysł po jednym przedstawicielu każdego elementu, nie oznacza to jednak, że na tym poprzestaniemy.

 

MC

MAŁPA
Ten toruński raper od wielu lat udziela się na mikrofonie, jednakże dopiero w ubiegłym roku zaprezentował się szerszemu kręgowi odbiorców. Wydał swoją pierwszą solową płytę "Kilka numerów o czymś", która zaskarbiła sobie szacunek słuchaczy oraz podziw środowiska. Przez wiele redakcji branżowych uznana za debiut roku, bądź nawet płytę roku 2009. Na co dzień występuje obok Jinxa tworząc zespół Proximite.

Małpa
Małpa
     

DJ

LAURA P.

Brzeski turntableista bardzo często występuje na wyspach. Apologeta twórczości J Dilli. Wspólnie z DJ Oneshotem otworzył label wydający twórców zza oceanu, tu warto podkreślić - na klasycznym nośniku winylowym. W Queen Size Records bo tak nazywa się wytwórnia Laury, pierwsze skrzypce gra pochodzący również z Brzegu producent - Metro.

Laura P.
Laura P.
     

BBOY

ARMSTRONG
Jeden z podstawowych membersów  LLCB crew. Pierwsze kroki stawiał w swej rodzinnej Jeleniej Górze. Od wielu lat w polskim bboingu. Razem ze swoją ekipą uczestniczył w największych contestach w Polsce i zagranicą. Obecnie tańczy na najważniejszych eventach w całej Europie, wystarczy wymienić chociażby portugalskie Eurobattle czy irlandzkie Skill Masters. Obecnie związany z tym ostatnim krajem, gdzie wygrał eliminacje najbardziej prestiżowych zawodów breakdance Red Bull BC One.

Armstrong
Armstrong
     

BEATBOXER

ENIDONE
Na tle reszty ekipy w swym fachu można uznać go za debiutanta. Nie mniej jednak myli się ten kto weźmie go za żółtodzioba w hip hop kulturze. Od najmłodszych lat próbował swych sił na freestylu oraz w breaku. Od kilku lat skupia się jednak na doskonaleniu swoich umiejętności w beatboxie. Na swoim koncie ma występy przed dużą publicznością na takich imprezach jak Kings Of Concrete czy eliminacjach do portugalskich Eurobattle w Dublinie.

Enidone
Enidone
     

GRAFFITI

SOYSKI
Toruński writer od wielu lat udziela się w malarskim środowisku. Swoje skillsy wielokrotnie prezentował podczas oficjalnych eventow graffity jak i na nielegalnych spotach. Obecnie zajmuje się również grafiką użytkową. To wielki talent, o czym nie jednokrotnie mogliście się przekonać, ponieważ Soyski tworzy grafikę również dla Mobilizacji.

Soyski
Soyski
     
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja